לימודי סייבר

CYBERPRO ACADEMY מציעה מגוון רחב של תכניות הכשרה, קורסים וסדנאות כמו גם הכנה למבחני הסמכה בינלאומיים מובילים בתחום הסייבר.
כל תכניות ההדרכה שלנו נכתבות ע״י צוות מומחים בינלאומי ומעודכנות באופן שוטף בהתאם להתפתחות איומי הסייבר בזירה הגלובלית המשתנה תמידית.
הלימודים הינם בדגש על עבודה מעשית ומשלבים מעבדות מתקדמות וטכנולוגיות ייחודיות.

Blue Team Defender

מסלול הכשרה מקיף לאנשי צוות כחול – חוקרי סייבר, המעניק ידע עדכני, כלים ויכולת מעשית גבוהה להתמודדות עם אירועי סייבר ותחקורם

Red Team Expert

מסלול הכשרה מקיף לאנשי צוות אדום -בודקי חדירות בתשתיות ובמערכות מידע המקנה סל כלים עדכניים להבנה ולזיהוי חולשות של ארגונים

Cyber Essentials

מסלול הכשרה לטכנולוגיות הליבה של עולם הסייבר המהווה מקפצה להתמחות
בעולמות הסייבר

 סדנאות וקורסים ממוקדים לחברות ואירגונים

CYBERPRO ACADEMY מציעה מגוון רחב של קורסים וסדנאות בנושאי סייבר ואבטחת מידע. חומרי הלימוד הייחודיים אשר פותחו על ידי סגל המרצים שלנו, מאפשרים גמישות והתאמה פרטנית לצרכי הארגון ומטרותיו

הכירו את המדריכים שלנו

ד״ר אלכסי בראנובסקי

דוקטור לאבטחת מידע וסייבר
מעל 15 שנות ניסיון מעשי בסייבר

ערן גודלשטיין

מומחה סייבר, חוקר בכיר,
מפתח ויזם

ניצב (בדימוס) דני חן

ראש אגף תכנון במשטרה (לשעבר)
ממקימי מערך הסייבר של משטרת ישראל

CYBERPRO ACADEMY – האקדמיה המובילה בסייבר

Cyberange Pro

CYBERPRO ACADEMY עושה שימוש בסימולטור סייבר מתקדם מבית חברת CYMPIRE אשר תוכנן במיוחד לדמות סביבות עבודה אמיתיות כדי לשפר את הידע, היכולות והמוכנות של המתאמנים לקראת אתגרי סייבר אותם יפגשו במהלך חייהם המקצועיים.

קראו עוד

הסגל שלנו

חברי הסגל שלנו הם מקצוענים מהשורה הראשונה בתחום אבטחת המידע והסייבר שנבחרו בקפידה מארגונים שונים בארץ ובעולם. נבחרת מצומצמת זו, שחבריה עוברים תהליך מיון וסינון מקיף ותובעני, הינה חוד החנית של עולם הדרכת הסייבר העולמי.

קראו עוד

Cywareness

פלטפורמה אוטומטית ודינאמית לשיפור ושימור מודעות לנושאי סייבר ואבטחת מידע המאפשרת לימוד ותרגול עבור משתמשים ממגוון רחב של רקעים ורמות ידע מוקדם. הפלטפורמה מתממשקת לכל סביבת עבודה ארגונית ובחיבור אליה אוספת מידע המשמש ליצירת פרופיל יחודי עבור כל אחד ממשתמשי הקצה.

קראו עוד

CyberZone

מערכת מתקדמת וייחודית לניהול הלימוד ומעקב אחר הפעילות הן של הסטודנט והן של המרצה. המערכת מציעה תובנות מיידיות לצורך שיפור והתקדמות בקרב הסטודנט והמרצה.

קראו עוד

התאמנו עם
הטכנולוגיות המתקדמות שלנו

לכל הטכנולוגיות

Error: Contact form not found.

צור קשר

אנו מספקים שירותי הדרכה, קורסים וסדנאות במגוון תחומי סייבר לארגונים, חברות ולאנשים פרטיים,
פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים