עליונות טכנולוגית ומצוינות בהכשרות עובדי סייבר ואבטחת המידע בישראל

עליונות טכנולוגית ומצוינות בהכשרות עובדי סייבר ואבטחת המידע בישראל

CYBERPRO Israel הינה השלוחה הישראלית של CYBERPRO Global, אשר הוקמה על מנת לתת מענה לצורך הולך וגדל באנשי מקצוע בשוק הישראלי והרחבת שיתוף הפעולה עם חברות טכנולוגיות ישראליות המפתחות כלי סייבר מתקדמים.

ההכשרות המתקדמות והמבוקשות של CYBERPRO בתחומי תשתיות, אבטחת מידע וסייבר הינן שם דבר בעולם. הכשרות אלו פותחו על ידי מומחי סייבר מהשורה הראשונה בעולם, עבור גופיי אבטחה בינלאומיים השמים דגש רב על יכולות ההדרכה הגבוהות, שיטות הלמידה המקצועיות וטכנולוגיות האימון והתרגול הייחודיות. החיבור עם גופים בינלאומיים מאפשרים לסטודנטים הלומדים אצלנו להחשף להזדמנויות תעסוקה ייחודיות בארץ ובעולם.

CYBERPRO Global הינה חברה בינלאומית מובילה המספקת תוכניות הכשרה לאבטחת סייבר ואבטחת מידע, המבוססות טכנולוגיות אימון סייבר מובילות בעולם וחווית למידה ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כיום. החברה מפתחת תוכניות הדרכת סייבר עבוד גופים בינלאומיים מובילים ומפעילה מספר מרכזי לימוד ייחודיים ברחבי העולם.

נוכחות
גלובלית

מרכזי הלימוד בפריסה גלובלית של CYBERPRO מהווים הזדמנות תעסוקתית יוצאת דופן לבוגריי מסלולי הסייבר שלנו.
חומרי ההדרכה נכתבו ונערכו בסטנדרט בין-לאומי על ידי מיטב המומחים בתחומם בעולם!

טכנולוגיות מתקדמות

תכניות הלימוד שלנו משלבות לימוד ותרגול של פתרונות טכנולוגיים מובילים, המיושמים במגוון רחב של חברות בארץ ובעולם

סימולטור סייבר מתקדם

הסימולטור הייחודי יוצר סביבת לימודים חווייתית ומאתגרת המדמה לסטודנטים התמודדות עם אירועים עימם ידרשו להתמודד בחיי היומיום

חומרי לימוד ומעבדות ייחודיים

חומרי לימוד ומעבדות תרגול בפיתוח עצמי הניתנים להתאמה לצרכי הלקוח

מגוון מסלולי הכשרה, קורסים וסדנאות לאנשי סייבר ולמבקשים להיכנס לעולם זה

מסלולי הלימוד, הקורסים והסדנאות שלנו מבוססים על תרגול מעשי רב וכוללים מגוון רחב של מעבדות המשלבות ידע וטכנולוגיות מתקדמות, כגון שימוש בסימולטור הסייבר המתקדם שלנו, על מנת לתרגל התמודדות עם מצבי אמת.

איומי סייבר

בעולם בו האיומים מתחדשים ללא הרף, נוצרים פערי אבטחה המנוצלים לרעה ע"י גורמים שונים. הניסיון רב השנים שלנו מוכיח, שהטכנולוגיה לבדה לא מספיקה כדי להגן מפני תקיפות והסתמכות מוחלטת על הטכנולוגיה במלחמה זו תביא להגדלת פערי האבטחה וההשלכות הנובעות מכך. על כן שמנו לעצמנו מטרה להשקיע ב"הון האנושי" באמצעות הכשרת בוגרים בעלי יכולת חשיבה "מחוץ לקופסא" עם ניסיון פרקטי בלתי מבוטל המתבסס על יכולות ייחודיות, חדשנות ועדכוני זמן אמת שלנו מחזית הסייבר העולמית.

המומחים שלנו

המומחים שלנו מתמודדים עם התקפות סייבר על בסיס יומי, עדים ממקור ראשון לנזקים ולהשלכות של התקפות אלו. זה התמריץ הגדול ביותר שלנו למלא את ייעודנו בהגנה על לקוחותינו והנחלת הידע לבוגרינו. כחלק מתפיסה זו אנו רואים עצמנו כבית עבור אנשי הסייבר בישראל, מליווי בצעדי הכניסה לתחום ועד קורסים מתקדמים וסדנאות ממוקדות לשמירת הכשירות ושיפור היכולות של צוותי הסייבר ואבטחת המידע

הצוות שלנו

סגל המורים

סגל המרצים שלנו נבחר בקפידה והינו מורכב ממקצועניים בתחום אבטחת המידע והסייבר, בוגרי יחידות עילית בצבא וארגונים שונים בארץ ובעולם. הנבחרת המצומצמת של CYBERPRO Israel, שחבריה עוברים תהליך מיון וסינון מקיף ותובעני, הינם חוד החנית של עולם הדרכת הסייבר